Drugi sparing na plus

Czarni Czudec – Budy Głogowskie 6:5 (4:4)

0:1 – 7′
1:1 – 12′ -Mateusz Stawarz
2:1 – 13′ – Mariusz Rzepka
3:1 – 17′ – Mateusz Kazimierski
3:2 – 34′
4:2 – 38′ – Mateusz Stawarz
4:3 – 43′
4:4 – 45′
4:5 – 69′
5:5 – 78′ – Mateusz Stawarz
6:5 – 88′ – Marcin Wiater

Skład Czarnych :

Mateusz Zaremba – Rafał Stawarz ,
więcej

W pierwszym sparingu przed sezonem 2011-2012 Czarni Czudec ulegli Jedności Niechobrz, który występuje w Klasie A.

Czarni Czudec – Jedność Niechobrz 2 – 5 (0:3)

0:1 – 10′
0:2 – 31′
0:3 – 42′
0:4 – 63′
0:5 – 68′ ( karny )
1:5 – 70′ – Mateusz Kazimierski ( karny )
2:5 – 75′ – Mateusz Stawarz

Skład Czarnych :

Marcin Wiater – Konrad Gorzelany, Dominik Błażej, Krzysiek Paluch, Rafał Stawarz, Bartłomiej Gruszecki,
więcej

Płomień Zagorzyce 2:2 Diament Pstrągowa
Start Lubenia 3:6 Czarni Czudec
Orzeł Lubla 4:2 Skarbek Gogołów
Sokół Grodzisko 0:0 Grom Mogielnica
Huragan Kozłówek 3:0 LKS II Hermanowa
Korona Dobrzechów 1:1 Aramix Niebylec

Czarni do przerwy prowadzili 3-0 po bramkach 2x Dawid Domino i 1x Andrzej Jodłowski, po przerwie wyszliśmy już na 0-4 za sprawą główki Mirosława Żybury. Raczej trzy punkty były pewne, jednak w ciągu dziesięciu minut straciliśmy trzy głupie bramki i zrobiło się bardzo nerwowo. Na szczęście trener trafił z zmianą
więcej

Kolejka 15 – 3 kwietnia
Pauza: Albatros Szufnarowa.

Płomień Zagorzyce – Diament Pstrągowa
Huragan Kozłówek – LKS II Hermanowa
Korona Dobrzechów – Aramix Niebylec
Start Lubenia – Czarni Czudec h.11
Orzeł Lubla – Skarbek Gogołów
Sokół Grodzisko – Grom Mogielnica

Czarni Czudec – Orzeł Lubla 3-1(1-1)

Bramki zdobywali

1:0 – 28′ – Andrzej Jodłowski
1:1 – 37′
2:1 – 53′ – Andrzej Jodłowski
3:1 – 68′ – Mirek Pietrzyk

Galeria spotkania później
więcej

Czarni Czudec – Diament Pstrągowa 7:0

Bramki zdobywali :

1:0 – 15′ – Dawid Domino
2:0 – 20′ – Krzysiek Górecki
3:0 – 37′ – Dawid Domino
4:0 – 43′ – Krzysiek Górecki
5:0 – 60′ – Mateusz Stawarz
6:0 – 66′ – Mirek Zybura
7:0 – 77′ – Łukasz Gątarski

Skład Czarnych:

Krystian Szpond – Dominik Błażej , Darek Brzyski , Łukasz Bekiesz , Mirek Żybura , Paweł Mliczek , Mirek
więcej

Kolejka 14 – 27 marca

Skarbek Gogołów – Sokół Grodzisko
Czarni Czudec – Orzeł Lubla h.14:00
GKS Niebylec – Start Lubenia
LKS II Hermanowa – Korona Dobrzechów
Diament Pstrągowa – Huragan Kozłówek
Albatros Szufnarowa – Płomień Zagorzyce (w Dobrzechowie)

Pauza: Grom Mogielnica.

Wyniki ostatniej 13 kolejki:
– 31 października

Albatros Szufnarowa 1-3 Huragan Kozłówek
w Kozłówku; Szufnarowa gospodarzem
Diament Pstrągowa 0-3 Korona Dobrzechów
LKS II Hermanowa 0-1 Start Lubenia
GKS Niebylec 0-3 Orzeł Lubla
Czarni Czudec 4-0 Sokół Grodzisko
Skarbek Gogołów 5-3 Grom Mogielnica

Pauza: Płomień Zagorzyce

Od pewnego czasu, tylko zalogowani uczestnicy strony mogą komentować newsy

Czarni wygrali w Mogielnicy 3-0(1-0), bramki zdobyli: Andrzej Jodłowski, Łukasz Gątarski(bezpośrednio z rzutu rożnego), Dawid Domino

Skład:

1. Noga Daniel
2. Bekiesz Łukasz
3. Brzyski Dariusz
4. Żybura Mirosław 72″ Kazimierski Mateusz
5. Gątarski Łukasz
6. Małek Mariusz 63″ Pietrzyk Mirosław
7. Domino Dawid
8. Górecki Krzysztof
9. Mliczek Paweł
10. Magnuszewski Artur
11. Jodłowski Andrzej 76″ Rzepka Mariusz

Reszta wyników
więcej

Można typować 11 kolejkę w LT

Kolejka 11 – 17 października

Płomień Zagorzyce 2-0 Korona Dobrzechów
Albatros Szufnarowa 2-2 Start Lubenia
Diament Pstrągowa 0-4 Orzeł Lubla
LKS II Hermanowa 2-10 Sokół Grodzisko
Aramix Niebylec 1-1 Grom Mogielnica
Czarni Czudec 14-1 Skarbek Gogołów

Pauza: Huragan Kozłówek.

Zaczynamy PALH Czudec 2010 . Maksymalna ilość drużyn 12. System ligowy każdy z każdy mecz i rewanż .

Zaczynamy prawdopodobnie 2010-11-06 (sobota) . Mecze także Będą rozgrywane w niedzielę . Drużyny 12 osobowe. Każda drużyna posiada stroje do gry w piłkę nożną , zawodnik posiada numer na koszulce . Zebranie w dniu 2010-11-02 o godz. 19:00 w budynku klubowym na stadionie. Zgłoszenia Na nr tel. 888544791.Wpisowe za udział w lidze 400 PLN. Zgłoszenia do 31-10-2010 roku do godz. 20:00. ( nazwa zespołu i kapitan )

W czwartek(04.08.2011) zawodnicy którzy chcą reprezentować naszą drużynę w rozgrywkach w sezonie 2011/2012 proszeni są o przybycie na trening który odbędzie się na stadionie o godz. 18:30.
Prezes Czarnych Czudec
Marcin Paluch

Skarbek Gogołów 2:2 Aramix Niebylec
Grom Mogielnica 5:1 LKS II Hermanowa
Sokół Grodzisko 1:0 Diament Pstrągowa
Orzeł Lubla 3:0 Albatros Szufnarowa
Start Lubenia 0:2 Płomień Zagorzyce
Korona Dobrzechów 1:1 Huragan Kozłówek
Czarni Czudec -:- Pauza

Kolejka 10 – 10 października

Pauza: Czarni Czudec.

Skarbek Gogołów – Aramix Niebylec
Grom Mogielnica – LKS II Hermanowa
Sokół Grodzisko – Diament Pstrągowa
Orzeł Lubla – Albatros Szufnarowa
Start Lubenia – Płomień Zagorzyce
Korona Dobrzechów – Huragan Kozłówek

Można typować tą kolejkę w LT

Czarni tak jak w poprzednim sezonie zremisowali w derbowych meczach w Niebylcu 0-0. Sporo czasu graliśmy w 10ątke(chora kartka Brzyskiego) mimo osłabienia to Czarni atakowali i tylko ogromny pech sprawił, że znowu Niebylec odbiera nam punkty.

Huragan Kozłówek – Start Lubenia 4-3
Płomień Zagorzyce – Orzeł Lubla 1-4
Albatros Szufnarowa – Sokół Grodzisko 0-1
Diament Pstrągowa – Grom Mogielnica 2-0
LKS II Hermanowa – Skarbek Gogołów nie odbył się
Aramix Niebylec – Czarni Czudec 0-0

Można już typować w LT

Kolejka 9

Huragan Kozłówek – Start Lubenia
Płomień Zagorzyce – Orzeł Lubla
Albatros Szufnarowa – Sokół Grodzisko
Diament Pstrągowa – Grom Mogielnica
LKS II Hermanowa – Skarbek Gogołów
Aramix Niebylec – Czarni Czudec h.14

Pauza: Korona Dobrzechów.

Liga Typera oraz Tabela jest zaktualizowana, galerie z meczu dodam niebawem.

Czarni podtrzymują dobrą passę i wygrywają 3 mecz z rzędu. Tym razem nie byliśmy zbyt gościnni dla Hermana Hermanowa II i wygraliśmy 8-0(5-0)
Po 25 minutach gry było już 5-0 i było po meczu. Bardzo dobry mecz rozegrał Dawid Domino(Eto) zdobywca trzech bramek.

Bramki zdobywali:
Dawid Domino x3
Andrzej Jodłowski x2
Łukasz Bekiesz x1
Mirosław Żybura x1
Krzysztof Górecki x1

Pozostałe mecze 8 kolejki:

Czarni Czudec – LKS II Hermanowa 8-0(5-0)więcej

Raczej łatwe punkty dla Czarnych, 2 ciekawe mecze na szczycie, tak zapowiada się 8 kolejka, która powinna dać kolejny awans Czarnych w tabeli.

Kolejka 8 – 26 września

Czarni Czudec – LKS II Hermanowa 14.00
Skarbek Gogołów – Diament Pstrągowa
Grom Mogielnica – Albatros Szufnarowa
Sokół Grodzisko – Płomień Zagorzyce
Orzeł Lubla – Huragan Kozłówek
Start Lubenia – Korona Dobrzechów

Pauza: Aramix Niebylec.

Można już typować tą kolejkę w LT

Diament Pstrągowa - Czarni Czudec W Dziale galeria zapraszam do obiecanej galerii z derbowego meczu Diament Pstrągowa – Czarni Czudec 0-2(0-1)

Czarni po trafieniach Mateusza Stawarza i Andrzeja Jodłowskiego pewnie wygrali w Pstrągowe z Diamentem 2-0(1-0).
Diament Pstrągowa tym samym po raz piąty przegrał w Derbach gminy Czudec nie wygrywając żadnego meczu. Dobre wyniki dla Czudca również na innych stadionach.
Tabelka jest już zaktualizowana

Korona Dobrzechów – Orzeł Lubla 0-3
Huragan Kozłówek – Sokół Grodzisko 2-2
Płomień Zagorzyce – Grom Mogielnica 2-2
Albatros Szufnarowa – Skarbek Gogołów 8-2
Diament Pstrągowa – Czarni Czudec 0-2
LKS
więcej

Przed nami 7 kolejka(można już typować LT), dla Czarnych Czudec zapowiada się ona bardzo interesująco. Najprawdopodobniej pierwszy raz w historii Diament podejmie równorzędną walkę z Czarnymi, co więcej, ma duże szanse z nami wygrać w walce o punkty. Do tej pory, derby Czudec-Pstrągowa stały na wysokim poziomie ale tylko po stronie Czarnych, którzy to wygrywali bardzo wysoko.

Bilans meczów z Diamentem o punkty:

7 listopad 2004 Czarni – Diament 5-0
12 czerwiec 2005 Diament – Czarni 0-6
12 październik 2008 Diament – Czarni 1-3więcej

Po 3 trafieniach Andrzeja Jodłowskiego i 2 karnych wykorzystanych przez Artura Magnuszewskiego, Czarni wygrali 5-0(2-0) z bardzo słabo grającym Albatrosem Szufnarowa

GKS Niebylec 0 – 0 Diament Pstrągowa
Czarni Czudec 5-0 Albatros Szufnarowa
Skarbek Gogołów 3 – 5 Płomień Zagorzyce
Grom Mogielnica 2 – 1 Huragan Kozłówek
Sokół Grodzisko 3-0 Korona Dobrzechów
Orzeł Lubla 4-1 Start Lubenia

1. Bober Damian zmiana 46″ Noga Daniel
2. Czarnota Sławomir
3. Błażej Dominik kontuzja 53″ Brzyski
więcej

Zaktualizowane zostały wyniki w Lidze Typera, gdzie na prowadzeniu znajduje się chicharito przed bosu i Lukash07. Można typować kolejną 6 rundę, oto jej program(2010-09-12):

Czarni Czudec -:- Albatros Szufnarowa h.11
Orzeł Lubla -:- Start Lubenia
Sokół Grodzisko -:- Korona Dobrzechów
Grom Mogielnica -:- Huragan Kozłówek
Skarbek Gogołów -:- Płomień Zagorzyce
Aramix Niebylec -:- Diament Pstrągowa
LKS II Hermanowa -:- Pauza

LKS II Hermanowa 5-1 Albatros Szufnarowa

GKS Niebylec 1-3 Płomień Zagorzyce

Czarni Czudec 6-1 Huragan Kozłówek

Skarbek Gogołów 1-4 Korona Dobrzechów

Grom Mogielnica 0-7 Start Lubenia

Sokół Grodzisko 1-1 Orzeł Lubla

Bramki zdobywali:

1 : 0 – 5′ – Mateusz Stawarz
2 : 0 – 30′ – Andrzej Jodłowski
2 : 1 – 50′ – Bogusław Król
3 : 1 – 53′ – Artur Magnuszewski
4 ; 1 – 80′ – Andrzej
więcej

Płomień Zagorzyce 1:1 Czarni Czudec
Diament Pstrągowa 6:0 LKS II Hermanowa
Albatros Szufnarowa 0:6 Aramix Niebylec
Huragan Kozłówek 4:0 Skarbek Gogołów
Korona Dobrzechów 1:0 Grom Mogielnica
Start Lubenia 2:5 Sokół Grodzisko
Orzeł Lubla -:- Pauza

Skład Czarnych:
1. Wiater Marcin
2. Bekiesz Łukasz
3. Błażej Dominik
4. Żybura Mirosław
5. Gątarski Łukasz
6. Stawarz Mateusz 75″ Czarnota Sławomir
7. Górecki Krzysztof 70″ Pietrzyk Mirosławwięcej

Mecz z spadkowiczem z Zagorzyc o godz. 14:00. Wyjazd i zbiórka zawodników o godz. 12:10.

Płomień Zagorzyce -:- Czarni Czudec h 14
Diament Pstrągowa -:- LKS II Hermanowa
Albatros Szufnarowa -:- Aramix Niebylec
Huragan Kozłówek -:- Skarbek Gogołów
Korona Dobrzechów -:- Grom Mogielnica
Start Lubenia -:- Sokół Grodzisko
Orzeł Lubla -:- Pauza

Można już typować tą kolejkę w Lidze Typera

Program 4 kolejki która zostanie rozegrana 1 września o godzinie 17(wszystkie mecze)
Można typować tą kolejkę w Lidze Typera.

Czarni Czudec -:- Huragan Kozłówek
Sokół Grodzisko -:- Orzeł Lubla
Grom Mogielnica -:- Start Lubenia
Skarbek Gogołów -:- Korona Dobrzechów
Aramix Niebylec -:- Płomień Zagorzyce
LKS II Hermanowa -:- Albatros Szufnarowa
Diament Pstrągowa -:- Pauza

Orzeł Lubla – Grom Mogielnica (goście nie dojechali)
Start Lubenia 5 – 1 Skarbek Gogołów
Korona Dobrzechów 1 – 0 Czarni Czudec
Huragan Kozłówek 1 – 1 GKS Niebylec
Płomień Zagorzyce 7 – 0 LKS II Hermanowa
Albatros Szufnarowa 2 – 3 Diament Pstrągowa

pauza: Sokół Grodzisko

Skład Czarnych

1. Wiater Marcin
2. Błażej Dominik
3. Brzyski Dariusz 46″ Bekiesz Łukasz
4. Domino Dawid
5. Gątarski Łukasz
6. Stawarz Mateusz
więcej

Program 3 kolejki, 2010-08-29:

Korona Dobrzechów -:- Czarni Czudec
Albatros Szufnarowa -:- Diament Pstrągowa
Płomień Zagorzyce -:- LKS II Hermanowa
Huragan Kozłówek -:- Aramix Niebylec
Start Lubenia -:- Skarbek Gogołów
Orzeł Lubla -:- Grom Mogielnica
Sokół Grodzisko -:- Pauza

Można już typować tą kolejkę w Lidze Typera

W drugiej kolejce Ligi Typera 2010/2011 nastąpiła zmiana lidera Lukash07 spadł na 3 pozycję, na 1 miejscu jest chicharito a na drugim bosu.
Liga liczy już sobie 19 graczy, zachęcam do dalszej rejestracji, do końca sporo kolejek i można jeszcze nadrobić straty.

Jak głosowaliśmy na mecz z Startem Lubenia?
14 graczy głosowało na wygraną Czarnych.
4 osoby na wygraną Startu.
nikt nie typował remisu.

Tabelka i statystyki z meczu później.

Diament Pstrągowa 3-4 Płomień Zagorzyce
LKS II Hermanowa – Huragan Kozłówek
w pierwotnym terminie (22 sierpnia) nie odbył się
GKS Niebylec 1-2 Korona Dobrzechów
Czarni Czudec 0-3 Start Lubenia
Skarbek Gogołów 1-3 Orzeł Lubla
Grom Mogielnica 1-2 Sokół Grodzisko

Program 2 kolejki – 2010-08-22

Czarni Czudec -:- Start Lubenia h.11
Grom Mogielnica -:- Sokół Grodzisko
Skarbek Gogołów -:- Orzeł Lubla
Aramix Niebylec -:- Korona Dobrzechów
LKS II Hermanowa -:- Huragan Kozłówek
Diament Pstrągowa -:- Płomień Zagorzyce
Albatros Szufnarowa -:- Pauza

Można już typować tą kolejkę w Lidze Typera, gdzie liczba graczy zwiększyła nam się do 15.

więcej

Po prawej znajduje się aktualna Tabelka, Czarni wraz z 6 innymi drużynami zgromadziła komplet punktów, w Lidze Typera prowadzi Lukash07, szkoda, że mamy tylko 10 graczy.

Dział Kadra na sezon 2010/2011 i Statystyki zostały zaktualizowane.

Czarni po 2 trafieniach Artura Magnuszewskiego wygrali z Orłem Lubla 2-0(0-0)

Skład Czarnych:

1. Wiater Marcin
2. Małek Mariusz 81″ Bobek Krzysztof
3. Brzyski Dariusz
4. Błażej Dominik 75″ Środoń Bartłomiej
5. Żybura Mirosław
6. Stawarz Mateusz 79″ Kazimierski Mateusz
7. Pietrzyk Mirosław 70″ Stawarz Dominik
8. Domino Dawid
9. Bekiesz Łukasz
10. Magnuszewski Artur 57,73 – gole
11. Jodłowski Andrzej

Pozostałe wyniki 1 kolejki:

Orzeł
więcej

Odchodzi „IKONA ” Czudeckiej piłki do drużyny Diamentu Pstrągowa. Debiutował w naszej drużynie w roku 1985. Jak by nie liczyć to srebrne wesele ( 25 lat ) minęło w tym roku grając nieprzerwanie w drużynie Czarnych. Sławek samych zwycięstw w nowej drużynie (oczywiście oprócz meczu z Czarnymi) i WIELKIE DZIĘKI ZA TYLE LAT GRANIA W CZARNYCH od Zarządu i wielu kibiców.

Miejmy nadzieje, że Sławek zagra jeszcze w Czudcu, choćby mecz pożegnalny

Orzeł Lubla -:- Czarni Czudec h. 11:00:00
Płomień Zagorzyce -:- Albatros Szufnarowa
Huragan Kozłówek -:- Diament Pstrągowa
Korona Dobrzechów -:- LKS II Hermanowa
Start Lubenia -:- Aramix Niebylec
Sokół Grodzisko -:- Skarbek Gogołów
Grom Mogielnica -:- Pauza

Mecz Czarnych rozpocznie się o godz. 11:00 . Zbiórka i wyjazd zawodników o godz. 9:05 na przystanku. Czarni z roku na rok są coraz słabsi, zarząd klubu nie pokusił się o ściągnięcie choćby jednego zawodnika, spadliśmy do B klasy i wygląda na to że długo w niej pozostaniemy.
więcej

Zapraszam wszystkich kibiców klasy B Rzeszów do bardzo szybkiej i prostej rejestracji a następnie do zabawy w typowaniu meczów naszej klasy rozgrywkowej.
Być może na koniec sezonu będzie jakaś nagroda, tego nie mogę w tym momencie jeszcze obiecać.

W dziale Terminarz można zobaczyć kiedy i z kim Czarni będą się potykać po dość pechowym spadku z A klasy.

Niebawem podam wyniki sparingów jak i zmiany personalne wśród zawodników jak i w zarządzie Czarnych Czudec.

Baner do Ligi Typera po prawej, im więcej nazbieramy graczy w typowaniu tym będzie
więcej

Seniorzy
1
Orzel Lubla
14
34
44
-
13
2
Plomien Zagorzyce
22
33
41
-
21
3
Czarni Czudec
14
32
54
-
11
4
Sokol Grodzisko
14
28
37
-
17
5
Korona Dobrze
14
25
24
-
18
6
Diament Pstragowa
22
21
32
-
22
7
Huragan Kozlowek
14
19
28
-
31
8
Start Lubenia
14
17
35
-
35
9
Aramix Niebylec
14
15
21
-
21
10
Grom Mogielnica
13
12
17
-
28
11
LKS II Hermanowa
14
10
18
-
55
12
Skarbek Gogolow
14
5
21
-
70
13
Albatros Szufna
13
4
15
-
45
Juniorzy
1
Czarni Czudec
8
22
15
-
15
2
Wisłok Wiśniowa
8
16
25
-
16
3
Zimowit Rzeszów
8
14
28
-
19
4
Granit Wysoka
8
9
14
-
18
5
Grunwald Budziwój
8
6
19
-
38
6
Novi Nosówka
8
4
6
-
18
7
Aramix Niebylec
8
4
7
-
28