sezon2010

Klasa B 2010/2011, grupa: Rzeszów II – Strzyżów
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Lubla 24 56 18 2 4 76-29 9 0 3 39-19 9 2 1 37-10
2.  Sokół Grodzisko 24 55 17 4 3 72-26 9 2 1 33-5 8 2 2 39-21
3.  Czarni Czudec 24 54 17 3 4 83-24 10 0 2 55-11 7 3 2 28-13
4.  Płomień Zagorzyce 24 52 16 4 4 66-35 7 4 1 33-16 9 0 3 33-19
5.  Diament Pstrągowa 24 37 11 4 9 54-40 5 1 6 26-21 6 3 3 28-19
6.  Huragan Kozłówek 24 36 10 6 8 55-47 7 3 2 31-17 3 3 6 24-30
7.  Korona Dobrzechów 24 34 9 7 8 43-49 5 4 3 21-21 4 3 5 22-28
8.  GKS Niebylec 24 28 7 7 10 38-38 4 3 5 18-18 3 4 5 20-20
9.  Grom Mogielnica 24 26 7 5 12 42-46 4 2 6 21-24 3 3 6 21-22
10.  Start Lubenia 24 24 7 3 14 53-66 3 1 8 29-42 4 2 6 24-24
11.  Albatros Szufnarowa 24 15 4 3 17 33-73 3 2 7 25-33 1 1 10 8-40
12.  LKS II Hermanowa 24 13 4 1 19 27-100 4 1 7 18-34 0 0 12 9-66
13.  Skarbek Gogołów 24 12 3 3 18 40-109 2 3 7 27-45 1 0 11 13-64

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13 
 1  Orzeł Lubla 1-3 0-2 5-3 3-1 6-2 1-3 4-2 3-0* 4-1 3-0 5-0 4-2
 2  Sokół Grodzisko 1-1 3-0 1-2 1-0 2-0 3-0 3-0 0-0 3-0* 4-0 6-1 6-1
 3  Czarni Czudec 3-1 4-0 0-2 4-1 6-1 8-2 1-0 2-0 0-3 5-0 8-0 14-1
 4  Płomień Zagorzyce 1-4 5-3 1-1 2-2 2-2 2-0 1-0 2-2 2-1 6-1 7-0 2-0
 5  Diament Pstrągowa 0-4 1-4 0-2 3-4 1-1 0-3 1-2 2-0 2-0 2-0 6-0 8-1
 6  Huragan Kozłówek 2-2 2-2 1-3 3-1 2-4 2-0 1-1 3-1 4-3 4-0 3-0* 4-0
 7  Korona Dobrzechów 0-3 0-4 1-0 1-4 4-4 1-1 1-1 1-0 2-2 3-0 3-1 4-1
 8  GKS Niebylec 0-3 1-3 0-0 1-3 0-0 2-1 1-2 1-1 3-0 2-1 7-1 0-3*
 9  Grom Mogielnica 0-1 1-2 0-3 0-3 0-1 2-1 3-3 1-1 0-7 3-0 5-1 6-1
 10  Start Lubenia 1-5 2-5 3-6 0-2 1-4 2-4 3-3 4-1 1-5 1-3 6-3 5-1
 11  Albatros Szufnarowa 1-5 0-1 2-2 0-3 2-3 1-3 2-0 0-6 2-4 2-2 5-2 8-2
 12  LKS II Hermanowa 0-5 2-10 0-4 2-1 0-1 3-0* 2-2 1-4 0-5 0-1 5-1 3-0*
 13  Skarbek Gogołów 1-3 2-2 2-5 3-5 0-7 2-8 1-4 2-2 5-3 2-4 2-2 5-0

Kolejka 1 – 15 sierpnia
Pauza: Grom Mogielnica.
Sokół Grodzisko 6-1 Skarbek Gogołów
Orzeł Lubla 0-2 Czarni Czudec
Start Lubenia 4-1 GKS Niebylec
Korona Dobrzechów 3-1 LKS II Hermanowa
Huragan Kozłówek 2-4 Diament Pstrągowa
Płomień Zagorzyce 6-1 Albatros Szufnarowa
Kolejka 2 – 22 sierpnia
Pauza: Albatros Szufnarowa.
Diament Pstrągowa 3-4 Płomień Zagorzyce
LKS II Hermanowa 3-0 Huragan Kozłówek
(wo)
goście nie dojechali
GKS Niebylec 1-2 Korona Dobrzechów
Czarni Czudec 0-3 Start Lubenia
Skarbek Gogołów 1-3 Orzeł Lubla
Grom Mogielnica 1-2 Sokół Grodzisko
Kolejka 3 – 29 sierpnia
Pauza: Sokół Grodzisko.
Orzeł Lubla 3-0 Grom Mogielnica
(wo)
goście nie dojechali
Start Lubenia 5-1 Skarbek Gogołów
Korona Dobrzechów 1-0 Czarni Czudec
Huragan Kozłówek 1-1 GKS Niebylec
Płomień Zagorzyce 7-0 LKS II Hermanowa
Albatros Szufnarowa 2-3 Diament Pstrągowa
w Kozłówku
Kolejka 4 – 8 września
Pauza: Diament Pstrągowa.
LKS II Hermanowa 5-1 Albatros Szufnarowa
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Niebylec 1-3 Płomień Zagorzyce
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Czudec 6-1 Huragan Kozłówek
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skarbek Gogołów 1-4 Korona Dobrzechów
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Mogielnica 0-7 Start Lubenia
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Grodzisko 1-1 Orzeł Lubla
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Strzyżowie
Kolejka 5 – 5 września
Pauza: Orzeł Lubla.
Start Lubenia 2-5 Sokół Grodzisko
Korona Dobrzechów 1-0 Grom Mogielnica
Huragan Kozłówek 4-0 Skarbek Gogołów
Płomień Zagorzyce 1-1 Czarni Czudec
Albatros Szufnarowa 0-6 GKS Niebylec
w Dobrzechowie
Diament Pstrągowa 6-0 LKS II Hermanowa
Kolejka 6 – 12 września
Pauza: LKS II Hermanowa.
GKS Niebylec 0-0 Diament Pstrągowa
Czarni Czudec 5-0 Albatros Szufnarowa
Skarbek Gogołów 3-5 Płomień Zagorzyce
Grom Mogielnica 2-1 Huragan Kozłówek
Sokół Grodzisko 3-0 Korona Dobrzechów
Orzeł Lubla 4-1 Start Lubenia
Kolejka 7 – 19 września
Pauza: Start Lubenia.
Korona Dobrzechów 0-3 Orzeł Lubla
Huragan Kozłówek 2-2 Sokół Grodzisko
Płomień Zagorzyce 2-2 Grom Mogielnica
Albatros Szufnarowa 8-2 Skarbek Gogołów
w Dobrzechowie
Diament Pstrągowa 0-2 Czarni Czudec
LKS II Hermanowa 1-4 GKS Niebylec
Kolejka 8 – 26 września
Pauza: GKS Niebylec.
Czarni Czudec 8-0 LKS II Hermanowa
Skarbek Gogołów 0-7 Diament Pstrągowa
Grom Mogielnica 3-0 Albatros Szufnarowa
Sokół Grodzisko 1-2 Płomień Zagorzyce
Orzeł Lubla 6-2 Huragan Kozłówek
Start Lubenia 3-3 Korona Dobrzechów
Kolejka 9 – 3 października
Pauza: Korona Dobrzechów.
Huragan Kozłówek 4-3 Start Lubenia
Płomień Zagorzyce 1-4 Orzeł Lubla
Albatros Szufnarowa 0-1 Sokół Grodzisko
w Grodzisku; Albatros gospodarzem
Diament Pstrągowa 2-0 Grom Mogielnica
LKS II Hermanowa 3-0 Skarbek Gogołów
(wo)
goście nie dojechali
GKS Niebylec 0-0 Czarni Czudec
Kolejka 10 – 10 października
Pauza: Czarni Czudec.
Skarbek Gogołów 2-2 GKS Niebylec
Grom Mogielnica 5-1 LKS II Hermanowa
Sokół Grodzisko 1-0 Diament Pstrągowa
Orzeł Lubla 3-0 Albatros Szufnarowa
Start Lubenia 0-2 Płomień Zagorzyce
Korona Dobrzechów 1-1 Huragan Kozłówek
Kolejka 11 – 17 października
Pauza: Huragan Kozłówek.
Płomień Zagorzyce 2-0 Korona Dobrzechów
Albatros Szufnarowa 2-2 Start Lubenia
Diament Pstrągowa 0-4 Orzeł Lubla
LKS II Hermanowa 2-10 Sokół Grodzisko
GKS Niebylec 1-1 Grom Mogielnica
Czarni Czudec 14-1 Skarbek Gogołów
Kolejka 12 – 24 października
Pauza: Skarbek Gogołów.
Grom Mogielnica 0-3 Czarni Czudec
Sokół Grodzisko 3-0 GKS Niebylec
Orzeł Lubla 5-0 LKS II Hermanowa
Start Lubenia 1-4 Diament Pstrągowa
Korona Dobrzechów 3-0 Albatros Szufnarowa
Huragan Kozłówek 3-1 Płomień Zagorzyce
Kolejka 13 – 31 października
Pauza: Płomień Zagorzyce.
Albatros Szufnarowa 1-3 Huragan Kozłówek
w Kozłówku; Szufnarowa gospodarzem
Diament Pstrągowa 0-3 Korona Dobrzechów
LKS II Hermanowa 0-1 Start Lubenia
GKS Niebylec 0-3 Orzeł Lubla
Czarni Czudec 4-0 Sokół Grodzisko
Skarbek Gogołów 5-3 Grom Mogielnica
Kolejka 14 – 27 marca
Pauza: Grom Mogielnica.
Skarbek Gogołów 2-2 Sokół Grodzisko
Czarni Czudec 3-1 Orzeł Lubla
GKS Niebylec 3-0 Start Lubenia
LKS II Hermanowa 2-2 Korona Dobrzechów
Diament Pstrągowa 1-1 Huragan Kozłówek
Albatros Szufnarowa 0-3 Płomień Zagorzyce
w Dobrzechowie
Kolejka 15 – 3 kwietnia
Pauza: Albatros Szufnarowa.
Płomień Zagorzyce 2-2 Diament Pstrągowa
Huragan Kozłówek 3-0 LKS II Hermanowa
(wo)
goście nie dojechali
Korona Dobrzechów 1-1 GKS Niebylec
Start Lubenia 3-6 Czarni Czudec
Orzeł Lubla 4-2 Skarbek Gogołów
Sokół Grodzisko 0-0 Grom Mogielnica
Kolejka 16 – 10 kwietnia
Pauza: Sokół Grodzisko.
Grom Mogielnica 0-1 Orzeł Lubla
Skarbek Gogołów 2-4 Start Lubenia
Czarni Czudec 8-2 Korona Dobrzechów
GKS Niebylec 2-1 Huragan Kozłówek
LKS II Hermanowa 2-1 Płomień Zagorzyce
Diament Pstrągowa 2-0 Albatros Szufnarowa
Kolejka 17 – 17 kwietnia
Pauza: Diament Pstrągowa.
Albatros Szufnarowa 5-2 LKS II Hermanowa
w Kozłówku
Płomień Zagorzyce 1-0 GKS Niebylec
Huragan Kozłówek 1-3 Czarni Czudec
Korona Dobrzechów 4-1 Skarbek Gogołów
Start Lubenia 1-5 Grom Mogielnica
Orzeł Lubla 1-3 Sokół Grodzisko
Kolejka 18 – 1 maja
Pauza: Orzeł Lubla.
Sokół Grodzisko 3-0 Start Lubenia
(wo)
na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Grom Mogielnica 3-3 Korona Dobrzechów
Skarbek Gogołów 2-8 Huragan Kozłówek
Czarni Czudec 0-2 Płomień Zagorzyce
GKS Niebylec 2-1 Albatros Szufnarowa
LKS II Hermanowa 0-1 Diament Pstrągowa
Kolejka 19 – 8 maja
Pauza: LKS II Hermanowa.
Diament Pstrągowa 1-2 GKS Niebylec
Albatros Szufnarowa 2-2 Czarni Czudec
w Kozłówku
Płomień Zagorzyce 2-0 Skarbek Gogołów
Huragan Kozłówek 3-1 Grom Mogielnica
Korona Dobrzechów 0-4 Sokół Grodzisko
Start Lubenia 1-5 Orzeł Lubla 25 maja
w pierwotnym terminie (8 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolejka 20 – 15 maja
Pauza: Start Lubenia.
Orzeł Lubla 1-3 Korona Dobrzechów
Sokół Grodzisko 2-0 Huragan Kozłówek
Grom Mogielnica 0-3 Płomień Zagorzyce
Skarbek Gogołów 2-2 Albatros Szufnarowa
Czarni Czudec 4-1 Diament Pstrągowa
GKS Niebylec 7-1 LKS II Hermanowa
Kolejka 21 – 22 maja
Pauza: GKS Niebylec.
LKS II Hermanowa 0-4 Czarni Czudec
Diament Pstrągowa 8-1 Skarbek Gogołów
Albatros Szufnarowa 2-4 Grom Mogielnica
Płomień Zagorzyce 5-3 Sokół Grodzisko
Huragan Kozłówek 2-2 Orzeł Lubla
Korona Dobrzechów 2-2 Start Lubenia
Kolejka 22 – 29 maja
Pauza: Korona Dobrzechów.
Start Lubenia 2-4 Huragan Kozłówek
Orzeł Lubla 5-3 Płomień Zagorzyce
Sokół Grodzisko 4-0 Albatros Szufnarowa
Grom Mogielnica 0-1 Diament Pstrągowa
Skarbek Gogołów 5-0 LKS II Hermanowa
Czarni Czudec 1-0 GKS Niebylec
Kolejka 23 – 5 czerwca
Pauza: Czarni Czudec.
GKS Niebylec 0-3 Skarbek Gogołów
(wo)
na boisku 4-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS II Hermanowa 0-5 Grom Mogielnica
Diament Pstrągowa 1-4 Sokół Grodzisko
Albatros Szufnarowa 1-5 Orzeł Lubla
w Lubli; Albatros gospodarzem
Płomień Zagorzyce 2-1 Start Lubenia
Huragan Kozłówek 2-0 Korona Dobrzechów
Kolejka 24 – 12 czerwca
Pauza: Huragan Kozłówek.
Korona Dobrzechów 1-4 Płomień Zagorzyce
Start Lubenia 1-3 Albatros Szufnarowa
Orzeł Lubla 3-1 Diament Pstrągowa
Sokół Grodzisko 6-1 LKS II Hermanowa
Grom Mogielnica 1-1 GKS Niebylec
Skarbek Gogołów 2-5 Czarni Czudec
Kolejka 25 – 19 czerwca
Pauza: Skarbek Gogołów.
Czarni Czudec 2-0 Grom Mogielnica
GKS Niebylec 1-3 Sokół Grodzisko
LKS II Hermanowa 0-5 Orzeł Lubla
Diament Pstrągowa 2-0 Start Lubenia
Albatros Szufnarowa 2-0 Korona Dobrzechów
w Kozłówku
Płomień Zagorzyce 2-2 Huragan Kozłówek

Kolejka 26 – 26 czerwca

 

Pauza: Płomień Zagorzyce.
Huragan Kozłówek 4-0 Albatros Szufnarowa
Korona Dobrzechów 4-4 Diament Pstrągowa
Start Lubenia 6-3 LKS II Hermanowa
Orzeł Lubla 4-2 GKS Niebylec
Sokół Grodzisko 3-0 Czarni Czudec
Grom Mogielnica 6-1 Skarbek Gogołów