Czarni Czudec – Trzebownisko 1-3(1-1) – 01 Pażdziernik 2006 – 7 kolejka klasa A gr.1

Czarni Czudec:
Wierzba – Paluch, Gielata, Żybura, Baran – Brzyski(44 Gątarski), Czyrek(68 Szafrański), Machnica, Wilk – Szurek(64 Tomoń), Jodłowski(80 Złotek)

Sędziowie:

Tak słabo nasza drużyna nie grała już od dawna, z meczu na mecz jest zamiast lepiej to coraz gorzej. Dzisiaj większość zawodników przeszła obok spotkania, bez walki zaangażowania bez chęci do gry i choć niektórzy próbowali coś zrobić szybko tracili chęci widząc nieudolność swoich partnerów. Co musi się stać by odmienić taką sytuację, grając dalej w ten sposób na pewno szybko punktów nie zdobędziemy. Trzeba jak najszybciej zrobić jakieś kroki, bo jeszcze kilka kolejek i może się okazać, że jest już za późno. Bez treningów nikt meczu nie wygra i chyba właśnie trzeba się zastanowić jak ściągnąć szanownych piłkarzy na treningi, a może prosta zasada, kto nie trenuje ten nie gra w meczu wystarczy?
W pierwszych dwóch kolejkach graliśmy bez Szurka, efekt to 6 punktów. Może by posadzić Szuwara na ławce bo pożytku z niego żadnego, mógłby wchodzić na ogony i to nie wiem czy starczyłoby mu na to sił.
Dominik niezliczona ilość strat, kondycji brak, Czyrek czy on coś zrobił w dzisiejszym meczu? Aż się wierzyć nie chce, że najlepszym zawodnikiem na boisku był 40 letni Józek Gielata. Wierzba puścił bramę prawie z połowy boiska, Brzyski harował najbardziej to go zdjął trener. Ta drużyna już się wypaliła i już chyba nikt nie wierzy, nawet sami piłkarze, że możemy coś osiągnąć.
Trzebownisko od 1 minuty przeważało, kilkakrotnie ratował nas od utraty bramki raz Wierzba raz Gielata. W 9 minucie przypadkowa bramka z rzutu wolnego, piłka była ustawiona gdzieś na 33 metrze i zasłonięty bramkarz nie zdążył z interwencją. W 28 minucie Wilkowi i Machnicy brakło ochoty na powrót do obrony, tym razem jeszcze broni Wierzba w 100 procentowej sytuacji dla Trzebowniska jednak w 36 minucie fantastyczny strzał zza szesnastki, piłka odbija się jeszcze od poprzeczki i mecz zaczyna się od nowa.
Chwile później kolejna świetna okazja dla Trzebowniska, tym razem piłka przelatuje tuż koło słupka. W szatni piłkarze chyba usłyszeli sporo ostrych słów trenera bo pierwsze minuty drugiej odsłony to przewaga Czarnych i co z tego skoro w 51 Wierzba puszcza farfocla z prawie połowy boiska. Szkoda było Sebastiana chyba wszystkim, świetny występ i taka brama na pewno dumy mu nie przynosi. Od tej pory Wierzba chyba się przestraszył, jego interwencje już nie były takie pewne i piłki zamiast łapać piąstkował przed siebie.
W 53 min mogliśmy wyrównać jednak piłka przeleciała tuż przed linią bramkową.
Poziom gry Czarnych nie był jednak na najniższym poziomie, ten poziom zarezerwowany był dla sędziego meczu. Ten człowiek chyba uderzył się w głowę przed meczem i nie mógł dojść do siebie bo rzadko zdarzało mu się podjąć właściwą decyzję.
W 57 min Gielata dostaje czerwoną kartkę, jednak nikt nie wie za co.
Trener widząc, że nic nie wychodzi robił zmiany jednak nie wiem może miał jakieś powody zdejmować Brzyskiego czy Jodłowskiego ale to prawie jedyni ludzie którym nie brakowało woli walki.
W 64 min zszedł Szurek chwile później Czyrek i to akurat trafne decyzje.
W 72 min swoją szanse miał Złotek jednak piłka przeszła tuż koło słupka.

W skali od 1 do 10 tak bym ocenił nasze gwiazdy:
Wierzba – 6 (dobra postawa ale ten gol)
Gielata – 6 (obniżona nota za czerwoną kartkę)
Żybura – 4(nic w ofensywie, dużo puszczał w obronie)
Paluch – 5
Baran – 5
Wilk – 3(może z 2 podania w meczu które przyniosły jakąś akcje)
Brzyski – 6(harował i to się liczy)
Gątarski – 4
Machnica – 3(straty,straty i 0 kondycji)
Czyrek – 2(bez komentarza)
Szurek – 2 (bez komentarza)
Jodłowski – 5(próżno było mu czekać na piłkę od kolegów)
Sędzia główny – 1 (niewątpliwie wyniku meczu nie wypatrzył jednak czy to sędziowanie było fer?)

Reszta zawodników grała za krótko. Na Forum możecie mnie krytykować za te noty 