Czarni Czudec – Victoria Budy Głogowskie 2-3(2-2) – 17 Wrzesień 2006 – 5 kolejka klasa A gr.1

17 Wrzesień 2006 – 5 kolejka klasa A gr.1
Czarni Czudec – Victoria Budy Głogowskie 2-3(2-2)

Czarni Czudec:
Lepionka – Paluch, Głogawcki,Żybura, Gątarski(Szafrański(58) – Czyrek, Czarnota, Machnica(28 Baran), Wilk – Szurek, Jodłowski(78 Tomoń)

Victoria Budy Głogowskie: Bichoń – Bac, Buczek, Kuźniar, Wajda(23Bajek) – Sierżęga, K.Pastuła, Chruściel(78 Hadała), Wyszyński – Rusin(90 Kierepka), Z.Pastuła

Marek Łapa

Goście wyszli na prowadzenie już w 4 minucie, po tym jak błąd defensywny Czarnych wykorzystał K.Pastuła. Po stracie gola nastąpił zryw gospodarzy, którzy wyrównali w 29 minucie. Jednak po chwili kolejne rozkojarzenie mijescowych wykorzystał K.Pastuła i ponowanie prowadzili goście. Tuż przed przerwą ponownie do remisu doprowadził Szurek i to zwiastowało duże emocje po przerwie. Druga połowa to już niepodzielne panowanie gości udokumentowane gole zdobytym przez Bajka.
Gracz meczu: K.Pastuła