Szacunkowy koszt przeprowadzki

Przeprowadzka jest to bardzo popularna usługa, którą oferują firmy transportowe. Firmy te często liczą, iż pokonując niewielki dystans zarobią odpowiednią ilość pieniążków. Osoba, która przygotowuje się do przeprowadzki, musi zwrócić uwagę na wiele rzeczy, a najważniejszą z nich jest albo znalezienie profesjonalnej firmy oferującej przeprowadzki albo w przypadku gdy chcemy przeprowadzkę wykonać samemu, precyzyjne jej zaplanowania. Usługa przeprowadzki to nie tylko przewóz ale również:

  • dokładne oszacowanie ilości kartonów, które będą nam potrzebne do przewozu
  • montaż oraz demontaż mebli i innych urządzeń wielkogabarytowych
  • zabezpieczenie wszystkich przedmiotów przed uszkodzeniem
  • przeniesienie wszystkich rzeczy do samochodu jak i późniejsze ustawienie mebli w wskazanym miejscu
  • dokumenty potwierdzające ubezpieczenie rzeczy zarówno przed uszkodzeniem jak i zaginięciem
  • cena

Jeśli nie chcesz ryzykować, warto zadbać by firma na którą się zdecydujemy mogła wykonać wszystkie powyższe usługi lub przynajmniej te na których nam zależy.

Sponsor artykułu – Kryspolbus – Busy Rzeszów Anglia

Indywidualna przeprowadzka pozwoli nam zaoszczędzić sporo oszczędności, jednak jednocześnie może przynieść nam sporo problemu i stresu. Wszystkie przedmioty musimy dokładnie spakować do kartonów, warto wcześniej szacunkowo zorientować się ile będziemy ich potrzebować. Musimy rozkręcić meble oraz dokładnie posortować wszystkie elementy by później zaoszczędzić sobie stresu związanego z ich montażem. Musimy zrobić selekcję rzeczy potrzebnych jak i tych niepotrzebnych, które możemy wyrzucić lub sprzedać. Niestety jeśli działamy w pojedynkę musimy poprosić znajomych o pomoc w przenoszeniu mebli. Nie warto samemu brać się za tą czynność, ponieważ tylko chwila nieuwagi może spowodować uszkodzenie przenoszonych rzeczy.

Jeśli nie jesteśmy pewni czy za przeprowadzkę zabierać się samemu czy zdecydować się na firmę, warto zadzwonić do takiej firmy z prośbą o ofertę. Specjalistom zazwyczaj wystarczy podać metraż mieszkania, piętro oraz obecność winy by szacunkowo określić koszt usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.