Liga Typera
Fotograf Rzeszów Klimatyzacja Kraków

Meble młodzieżowe


kolejna przegrana ..

Autor Informacji: admin z dnia: sierpień - 29 - 2010

Orzeł Lubla - Grom Mogielnica (goście nie dojechali)
Start Lubenia 5 – 1 Skarbek Gogołów
Korona Dobrzechów 1 – 0 Czarni Czudec
Huragan Kozłówek 1 – 1 GKS Niebylec
Płomień Zagorzyce 7 – 0 LKS II Hermanowa
Albatros Szufnarowa 2 – 3 Diament Pstrągowa

pauza: Sokół Grodzisko

Skład Czarnych

1. Wiater Marcin
2. Błażej Dominik
3. Brzyski Dariusz 46″ Bekiesz Łukasz
4. Domino Dawid
5. Gątarski Łukasz
6. Stawarz Mateusz 46″ Czarnota Sławomir
7. Górecki Krzysztof
8. Pietrzyk Mirosław 40″ Czopik Marcin
9. Żybura Mirosław
10. Jodłowski Andrzej
11. Magnuszewski Artur

10 Komentarze do tematu: “kolejna przegrana ..”

  1. PCJ pisze:

    Dopóki w drużynie będzie Krzysiek Górecki awansu nie będzie. Ten człowiek niszczy drużynę od środka;/

  2. Anonim pisze:

    tez mi się tak wydaje

  3. Anonim pisze:

    Niech Ci co nie byli na meczu się cieszą…
    Przykro się robi jak po przegranym meczu Krzysiek Górecki wrzeszczy na każdego aż mu oczy wyłażą i trzaska drzwiami od szatni, mimo tego że sam chuja grał… Porażka ;/

  4. Anonim pisze:

    Trzeba dodać że każe wypierdalać jednemu z najbardziej zasłużonych zawodników Czarnych

  5. Kibic pisze:

    Górecki to może ten co mu Gumiś gadają ???

  6. Anonim pisze:

    Ten sam lol

  7. Anonim pisze:

    nie, górecki to ten który kazał gumisiowi wypierdalać ;d

  8. Anonim pisze:

    no cóż gumiś jak chce to gra jak nie to lubi się opierdal** na boisku, pewnie stąd ta flustracja Krzyśka :)

  9. Anonim pisze:

    nic z tego nie będzie !… Krzysiek opanuje się, po co te nerwy? od opierdala… jest Trener! …

  10. CzCz pisze:

    Moze jego powinien ktos wkoncu opier….

Zostaw Komentarz

Musisz być zalogowany by komentować.

1
Orzel Lubla
14
34
44
-
13
2
Plomien Zagorzyce
22
33
41
-
21
3
Czarni Czudec
14
32
54
-
11
4
Sokol Grodzisko
14
28
37
-
17
5
Korona Dobrzechów
14
25
24
-
18
6
Diament Pstragowa
14
21
32
-
22
7
Huragan Kozlowek
14
19
28
-
31
8
Start Lubenia
14
17
35
-
35
9
Aramix Niebylec
14
15
21
-
21
10
Grom Mogielnica
13
12
17
-
28
11
LKS II Hermanowa
14
10
18
-
55
12
Skarbek Gogolow
14
5
21
-
70
13
Albatros Szufnarowa
13
4
15
-
45