Liga Typera
Fotograf Rzeszów Klimatyzacja Kraków

Meble młodzieżowe


Liga Typera/Terminarz

Autor Informacji: admin z dnia: sierpień - 5 - 2010

Zapraszam wszystkich kibiców klasy B Rzeszów do bardzo szybkiej i prostej rejestracji a następnie do zabawy w typowaniu meczów naszej klasy rozgrywkowej.
Być może na koniec sezonu będzie jakaś nagroda, tego nie mogę w tym momencie jeszcze obiecać.

W dziale Terminarz można zobaczyć kiedy i z kim Czarni będą się potykać po dość pechowym spadku z A klasy.

Niebawem podam wyniki sparingów jak i zmiany personalne wśród zawodników jak i w zarządzie Czarnych Czudec.

Baner do Ligi Typera po prawej, im więcej nazbieramy graczy w typowaniu tym będzie ciekawiej

6 Komentarze do tematu: “Liga Typera/Terminarz”

  1. j58 pisze:

    Jarek terminarz już jest nieaktualny . Ty masz ze strony związku .

  2. j58 pisze:

    Wejdź na stronę czarni-czudec.futbolowo.pl i ściąg sobie oficjalny terminarz.Ja też dwa razy go pisałem. Pozdro

  3. Anonim pisze:

    Jeżeli pierwszy mecz gramy z Lublą to mam dobry terminarz… no mniej więcej taki sam jak na futbolowo także wydaje mi się że jest ok.
    PS, ja nie pisze ja używam ctrl v + ctrl c :)

  4. Anonim pisze:

    Ja tak się zastanawiam po co bosu i j58 prowadzicie 2 strony?
    Nie lepiej jakbyście razem prowadzili jedną a dobrze?

  5. bosu pisze:

    ja jestem za o czym informuje od początku i Pan Janusz o tym wie

  6. czarny pisze:

    To było by najlepsze rozwiązanie, stron Czarnych Czudec w tym momencie jest bodajże 3… zawodnicy już nie wiedzą z której strony wyciągną najpewniejsze informacje, strona powinna być jedna a dobra, z często aktualizowaną galerią, szybkimi relacjami z meczu, z ważnymi informacjami…
    Jeśli gra czarnych się nie podoba komuś to niech chociaż spodoba mu się praca działaczy klubowych ;D

Zostaw Komentarz

Musisz być zalogowany by komentować.

1
Orzel Lubla
14
34
44
-
13
2
Plomien Zagorzyce
22
33
41
-
21
3
Czarni Czudec
14
32
54
-
11
4
Sokol Grodzisko
14
28
37
-
17
5
Korona Dobrzechów
14
25
24
-
18
6
Diament Pstragowa
14
21
32
-
22
7
Huragan Kozlowek
14
19
28
-
31
8
Start Lubenia
14
17
35
-
35
9
Aramix Niebylec
14
15
21
-
21
10
Grom Mogielnica
13
12
17
-
28
11
LKS II Hermanowa
14
10
18
-
55
12
Skarbek Gogolow
14
5
21
-
70
13
Albatros Szufnarowa
13
4
15
-
45