Autor Informacji: admin z dnia: kwiecień - 3 - 2011

Orzeł Lubla 4:2 Skarbek Gogołów
Sokół Grodzisko 0:0 Grom Mogielnica
Huragan Kozłówek 3:0 LKS II Hermanowa
Korona Dobrzechów 1:1 Aramix Niebylec

Czarni do przerwy prowadzili 3-0 po bramkach 2x Dawid Domino i 1x Andrzej Jodłowski, po przerwie wyszliśmy już na 0-4 za sprawą główki Mirosława Żybury. Raczej trzy punkty były pewne, jednak w ciągu dziesięciu minut straciliśmy trzy głupie bramki i zrobiło się bardzo nerwowo. Na szczęście trener trafił z zmianą i za Andrzeja Jodłowskiego wszedł Kazimierski Mateusz, ten najpierw po pięknej akcji został sfaulowany w polu karny, sam poszkodowany zamienił karnego na bramkę, chwile później “Kazik” już z gry zdobył swoją drugą bramkę i ustalił wynik spotkania na 6-3.

2 Komentarze do tematu: “Mogło być różnie ..Płomień traci punkty”